logo unimix
Nachádzate sa

Ručné náradie

Je ťažké si predstaviť realizáciu zákazky bez ručného náradia. Lyžice, hladítka, špachtle, naberačky sú neodmysliteľnou súčasťou každej stavby.

Kubala

logo kubala

Spločnosť KUBALA je rodinná firma pôsobiaca na trhu už viac ako 25 rokov. Jej cieľom je vyrábať a dodávať najvyšiu kvalitu nástrojov hlavne pre profesionálov. V roku 2004 získala spoločnosť právo označiť svoje výrobky - ROST FREI - čo znamená, že výrobok je vyrobený celý z nerezovej ocele.

 

Knipex

logo knipex

Menej je viac: sústreďujeme sa len na jednu skupinu produktov a dosahujeme tak výrazné výhody, pokiaľ sa jedná o kvalitu a cenu. Preto je dnes KNIPEX poprednou svetovou značkou klieští.

 

Rothenberger

logo rothenberger

Už viac ako 60 rokov, je ROTHENBERGER celosvetovým lídrom vo výrobe inovatívneho, technologicky náročného náradia na rúrky, ako aj strojov pre inštalatérov, klimatizérov, pre plynárenskú oblasť a pre technológiu životného prostredia.

 

Yato

logo yato

Značka náradia zameraná na odborníkov. Je dobre adaptovaná na svetových trhoch , a to z hľadiska vysokej kvality a dobrej ceny produktov. Je charakterizovaná estetickým, moderným dizajnom, a rozsah je neustále rozširovaný o nové produktové rady. Yato značka ponúka predovšetkým dielenské náradie, vzduchové náradie, konštrukčné náradie a záhradné náradie.

 

Montolit

logo montolit

Brevetti MONTOLIT Spa je jednou z popredných svetových spoločností vo výrobe a predaji elektrického a ručného náradia pre opracovanie kameňa a keramiky.

 

Rubi

logo rubi

RUBI vyrába všetky nástroje potrebné pre profesionálne použitie v stavebníctve a stroje, vďaka ktorým zrealizujete aj tie najodvážnejšie stavebné projekty. V prehľadnom a logicky usporiadanom katológu nástrojov RUBITOOLS® nájde každý profesionál v príslušnej časti čo práve potrebuje.