logo unimix
Nachádzate sa

Dlažba a ploty

Záhradná dlažba je typ dlažby vyrábanej so zhusteného betónu, ktorá má vrchnú pohladovú stranu upravenú pre krajší vzhľad. Jednotlivé dlaždice sú navrhuté a pokladané tak, aby do seba zapadali, čím je dosiahnuté vysokej stability a odolnosti hlavne voči horizontálnenu posunu.

Semmelrock

logo semmelrock

SEMMELROCK jeden z popredných výrobcov vysokohodnotných systémov pre spevnenie plôch, ktorý udáva trendy v Európe, vyrábame betónové dlažby, ktoré majú špičkový dizajn a kvalitu a pritom zvýrazňujú mnohostrannosť a prirodzenosť betónu - a to všetko v súkrom nom ako aj vo verejnom sektore.

 

Weissenbock

logo weissenbock

WEISSENBOCK ponúka kompletné vytváranie vonkajších inštalácií s pomocou dlažieb, kameňov pre svahy a schodových platní, lávových, dutých a komínových kameňov pre pozemné staviteľstvo, rebrových stropov, čas šetriacich stropných prefabrikátov alebo montovaných garáží - takmer pre každú oblasť ponúka WEISSENBOCK kompetentné a kvalitné riešenia.

 

Premac

logo premac

Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov - výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.

 

Stadreko

logo stadreko

Výrobca betónových šalovacích tvárnic, zámkovej dlažby, stropných a komínových systémov.