logo unimix
Nachádzate sa

Hydroizolácie

Hydroizolácia alebo izolácia proti vlhkosti je izolácia, ktorá chráni konštrukciu pred vnikaním vody alebo pôsobením vlhka. Chráni pred atmosférickou, povrchovou, zemnou (tlakovou), technologickou, prevádzkovou a skondenzovanou vodou. Používajú sa priame (znižujú šíreniu vody) a nepriame metódy (znižujú vlhkosť).V praxi sa najčastejšie streneme s hydroizolácoiou vo forme náterov, fólií a asfaltových lepeniek.

Basf

logo basf

Firma BASF poskytuje vysokokvalitné výrobky, technológie a komplexné riešenia pre zákazníkov z oblasti stavebníctva.

 

Den Braven

logo den braven

Spoločnosť Den Braven je popredným svetovým dodávateľom systémových riešení stavebnej chémie a technických aerosólov najvyššej kvality. Svojim zákazníkom ponúka nielen širokú škálu skladom dostupných výrobkov, ale i prístup k najmodernejším typom výrobkov a progresívnym materiálom, rozsiahlemu poradenstvu a kvalitnej logistike.

 

KVK Parabit

logo kvk parabit

Ponuka asfaltových pásov KVK PARABIT je naozaj široká. V sortimente výrobkov nájdete modifikované asfaltové pásy s dlhodobou životnosťou, špeciálne asfaltové pásy proti radónu alebo hydroizolácia pre použitie aj do požiarne nebezpečného priestoru, ďalej klasické asfaltové pásy, ale aj separačnej vrstvy a vrstvy pre provizórne zakrytie typu A a R.