logo unimix
VYUŽITE MOŽNOSŤ NAKÚPIŤ MATERIÁL ZA STARÉ CENY, S MOŽNOSŤOU PRESKLADNENIA TOVARU ZDARMA
Nachádzate sa

Hydroizolácie

Hydroizolácia alebo izolácia proti vlhkosti je izolácia, ktorá chráni konštrukciu pred vnikaním vody alebo pôsobením vlhka. Chráni pred atmosférickou, povrchovou, zemnou (tlakovou), technologickou, prevádzkovou a skondenzovanou vodou. Používajú sa priame (znižujú šíreniu vody) a nepriame metódy (znižujú vlhkosť).V praxi sa najčastejšie streneme s hydroizolácoiou vo forme náterov, fólií a asfaltových lepeniek.

Basf

logo basf

Firma BASF poskytuje vysokokvalitné výrobky, technológie a komplexné riešenia pre zákazníkov z oblasti stavebníctva.

 

Den Braven

logo den braven

Spoločnosť Den Braven je popredným svetovým dodávateľom systémových riešení stavebnej chémie a technických aerosólov najvyššej kvality. Svojim zákazníkom ponúka nielen širokú škálu skladom dostupných výrobkov, ale i prístup k najmodernejším typom výrobkov a progresívnym materiálom, rozsiahlemu poradenstvu a kvalitnej logistike.

 

KVK Parabit

logo kvk parabit

Ponuka asfaltových pásov KVK PARABIT je naozaj široká. V sortimente výrobkov nájdete modifikované asfaltové pásy s dlhodobou životnosťou, špeciálne asfaltové pásy proti radónu alebo hydroizolácia pre použitie aj do požiarne nebezpečného priestoru, ďalej klasické asfaltové pásy, ale aj separačnej vrstvy a vrstvy pre provizórne zakrytie typu A a R.