logo unimix
Nachádzate sa

Kotle

Kotol je zariadenie, v ktorm sa spalovaním tuhých, kvapalných alebo plynných látok vyvíja teplo, ktorým sa ohrieva teplonosná látka. Kotle môžeme rozdeliť do viacerýcj kategórií podľa rôznych kritérií. Vhodný výberom kotla výrazne ovplyvníme nielen spotrebu energie, ale aj tepelný komfort a prípravu teplej vody.

Ferroli

logo ferroli

FERROLI je medzinárodná skupina založená v San Bonifacio ( Taliansko ). Zaoberá sa výrobou a dodávaním na trh vykurovacej a chladiarenskej techniky pre domácnosti a priemysel.

 

Atmos

logo atmos

ATMOS je česká firma a jeden z najväčších výrobcov kotlov na tuhé palivá v Európe.V sortimente nájedem kotle na drevo, uhlie, pelety ale ja kombinované kotle drevo-pelety a zemný plyn-topný olej.

 

Viadrus

logo viadrus

Výrobný program spoločnosti VIADRUS je zamenraný na výrobu kotlov, radiátorov,vykurovacích produktov, odliatkov zo šedj liatiny a odliatkov z ocele a neželezných kovov.

 

Buderus

logo buderus

Značka Buderus ponúka na slovenskom trhu liatinové a oceľové kotly, závesné a stacionárne kotly pre rodinné domy, stredné a veľké objekty v kondenzačnom i konvenčnom prevedení. Ponuka zahŕňa kotly na zemný plyn, propán ale aj pevné palivá.

 

Protherm

logo protherm

PROTHERM vyrába široký sortiment kotlov na zemný plyn, propán a elektrinu, ktoré vyváža do viacerých krajín sveta. Okrem toh zastáva veľmi silnú pozíciu v oblasti produkcie a predaja plynových nástenných, stacionárnych, kondenzačných kotlov a elektrokotlov.

 

Junkers

logo junkers

JUNKERS sa už dlhé roky stará o to, aby mali ľudia doma príjemne teplo. Silnou stránkou spoločnosti je kvalita a špičková technológia. Ako člen skupiny BOSCH patrí medzi najväčších dodávateľov vykurovacej techniky vo svete.

 

Immergas

logo immergas

Spoločnosť IMMERGAS je už viac ako 45 rokov výrobcom plynových tradičných a kondenzačných kotlov najvyššej kvality a poskytovateľom komplexného riešenia vykurovacieho systému pre svojich zákazníkov.

 

Herz

logo herz

Firma HERZ je jedný z najväčších európskych výrobcov kotlov, termostatických ventilov, armatúr pre vykurovacie sústavy a potrubí.

 

IVAR CS

logo IVAR CS

Komponenty pre kúrenie, vodu a plyn. Tepelná technika, čerpacia technika, filtrácia a úpravy vody.