logo unimix
Nachádzate sa

Ohrievače vody

Ohrievače vody (bojlere) nám zabezečujú teplú vodu pre osobnú hygienu, ale aj na celkový chod domácností. Ohrievač si je možné vybrať podľa viacerých kritérií, ako sú spôsob umiestnenia (vertikálne, horizontálne), použitia (zásobíkové, prietokové), vyhotovenia (elektrické, plynové), ohrevu (s priamym ohrevom, s nepriamym ohrevom).

Dražice

logo dražice

Spoločnosť DRAŽICE je najväčším výrobcom ohrievačov vody v Českej republike, zámym po celej Európe. V ich produktovej ponuke nájdeme ohrievače vody v prevedení zvislom, vodorovnom, stacionárnom, elektrickom, kombinovanom, ale aj zásobíky vody s nepriamym ohrevom.

 

Tatramat

logo tatramat

Sortimentná skladba produktov spoločnosti TATRAMAT predstavuje elektrické ohrievače vody, kombinované ohrievače, plynové ohrievače, ohrievače s nepriamym ohrevom a solárne ohrievače v rozsahu 5 až 500 litrov.

 

Elíz

logo elíz

Ponuke firmy ELIZ predstavuje kompletný sortiment elektrických prietokových a zásobníkových ohrievačov vody, náhradných dielov, vykurovacích zariadení, sušičov rúk, filtrov a doplnkov pre komfort každodenného života.

 

Stiebel Eltron

logo stiebel eltron

STIEBEL ELTRON ponúka komfortné technické riešenia na tému obnoviteľné energie, teplá voda, klimatizácia a vykurovanie miestností. Podnik vsádza už od svojho založenia v roku 1924 výhradne na kvalitné produkty najvyššej kvality.

 

Clage

logo clage

Spoločnosť CLAGE sa zaoberá dovozom a predajom elektrických prietokových a zásobníkových ohreivačov vody a ich príslušenstvom.