logo unimix
Nachádzate sa

Elektrické náradie

Ručné náradie poháňané elektrickou energiou, bez ktorého by sme sa na stavbe už asi nezaobišli.

Milwaukee

logo mliwaukee

Milwaukee Electric Tool Corp je popredný svetový výrobca a predajca prenosného elektrického náradia a príslušenstva pre profesionálnych užívateľov po celom svete.

 

AEG

logo aeg tools

Rozsiahla ponuka výrobkov AEG zahrňuje kladivá, vŕtačky, príklepové a korunkové vŕtačky, skrutkovače a akumulátorové náradie, uhlové a priame brúsky, priamočiare a okružné pily a veľa ďalších pre najrôznějšie práce s drevom a kovom. AEG taktiež ponúka vlastné vysoko kvalitné a inovatívne príslušenstvo navrhnuté tak, aby dokonale vyhovovalo.

 

Ryobi

logo ryobi

RYOBI sa špecializuje na výrobu elektrického náradia cenovo dostupného pre širokú verejnosť. To je dôvod, prečo je značka RYOBI možnosťou výberu pre milióny majiteľov domov, stolárov, domácich majstrov a remeselníkov.

 

Rems

logo rems

Už od založenia v roku 1909 vyrába REMS výrobky na opracovávanie rúr, predovšetkým pre inštalatérov a kúrenárov. Najskôr ručné náradie, potom nasledovali stroje a elektrické náradie. Výrobky REMS prácu inštalatéra zjednodušili, zrýchlili, zlacnili. Požiadavka zakladateľa pána Christiana Fälla "REMS musí byť lepší" bola stále meradlom každého jednania. Dnes je REMS jedným z popredných výrobcov strojov a náradia na opracovávanie rúr.